Gwiazdkowy Turniej Taekwondo 2016

17.12.2016

  • f1
  • f2
  • f3
  • f4

Tegoroczny Gwiazdkowy Turniej Taekwon-do zgromadził na starcie rekordową liczbę 173 młodych adeptów Taekwon-do z Ciechanowa, Przasnysza oraz Pułtuska.

W turnieju brały udział dzieci w wieku od 4 do 14 lat, rywalizacja odbywała się na 6 planszach w trzech konkurencjach: konkurencjach sprawnościowych, układach formalnych oraz walkach. Nad przebiegiem konkurencji czuwali trenerzy Andrzej Reduch, Michał Rząsiński, Paweł Szwejkowski, Piotr Szwejkowski wraz z żoną Olgą Szwejkowską oraz Michał Korzybski. Jak zwykle emocji nie brakowało, a licznie zgromadzona publiczność (najbliższa rodzina) spontanicznie reagowała na pierwsze kroki stawiane na macie przez najmłodszych adeptów Taekwon-do. Zawodom towarzyszyła świąteczna atmosfera, co podkreślała dekoracja sali oraz Mikołaj rozdający „słodkie paczki”, które ufundowali rodzice oraz firma ogólnobudowlana pana Jacka Rydzewskiego z Truszek. Dzięki współpracy z Fundacją studencką „Młodzi Młodym” dla wszystkich uczestników ufundowano okolicznościowe medale oraz dyplomy.

Zawody odbyły się w hali sportowej przy ul. Kraszewskiego 8, a duży wkład w organizację imprezy miał Miejski Ośrodek Sporty i Rekreacji w Ciechanowie.